Fundusze Europejskie

Ekologia

Certyfikaty (certyfikat EN PLUS A1 nr PL 048):

Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikat EN PLUS A1 nr PL 048. Zobowiązuje on nas do utrzymywania wysokiej jakości produktu oraz stosowania się do wszelkich norm i zasad. Codziennie pobierane są próbki pelletu, które są przez nas przechowywane i wyrywkowo poddawane badaniom. Powtarzalność wyników badań gwarantuje iż oferowany produkt spełnia konieczne normy i jest bardzo dobry jakościowo.
Wysoka klasa dostarczanych produktów potwierdzona jest licznymi referencjami Klientów.

 

 

Jakość:

Aby uzyskać najwyższą jakość, jaką gwarantujemy naszym Klientom, kluczowe jest dobranie odpowiedniego surowca.
Dlatego też, trocina, której używamy do produkcji pelletu jest starannie wyselekcjonowana. Jest to materiał weryfikowany pod kątem frakcji, koloru oraz świeżości.

Właściwie przeprowadzony proces produkcyjny pozwala nam uzyskać produkt o wysokiej kaloryczności, dużej gęstości oraz śladowej zawartości popiołu. Wszystkie te parametry katalogują nasz wyrób jakości pellet najwyższej klasy.

Jest to szczególnie ważne w zakresie użytkowania pieca – wysoka jakość opału ogranicza konieczność ciągłych regulacji pieca.

Gwarantuje również bardzo rzadkie czyszczenie palnika i rusztu.

Warto inwestować w jakość!Wydajność:

Wykorzystywany przez nas surowiec do produkcji pelletu jest bardzo dobry jakościowo, a zakład produkcyjny spełnia konieczne normy europejskie i rygorystyczne standardy. Sprzedawany przez nas produkt jest w 100% naturalny, nie zawiera kory, kleju, piasku, dodatków chemicznych ani innych zanieczyszczeń.
Dzięki temu uzyskujemy wysoką kaloryczność oraz bardzo niski współczynnik popiołu, co bezpośrednio przekłada się na wysoką wydajność oraz gwarantuje utrzymanie kotła w bardzo dobrym stanie technicznym przez wiele sezonów!

* pole wymagane

zamknij