EU
close

O nas

Bio Energy Group – Twój pellet na podkarpaciu

 

Firma Bio Energy Group działa na rynku paliw odnawialnych od 2013r. Cieszymy się zainteresowaniem na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nasz towar dostarczamy m.in. do Włoch, Francji czy Niemiec. Dla naszych klientów produkujemy ekologiczne paliwo w postaci pelletu drzewnego oraz brykietu. Nasz Pellet spełnia wszelkie normy i wymagania dla certyfikatów Din Plus oraz ENPlus. Najwyższa jakość produktów oraz budowanie stałych relacji biznesowych to nasz osobisty cel.

 

Zaufanie i Partnerstwo

 

Aby sprostać wymaganiom rynku stale podnosimy nasze kwalifikacji i udoskonalamy zakład W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszyn, który zapewnia stałą i stabilną produkcję pelletu. Niepodważalna jakość wytworzonych produktów zapewniła nam zaufanie wielu partnerów w krajach Unii Europejskiej.

 

Zadowolony klient kluczem do sukcesu

 

Wieloletnie doświadczenie z powodzeniem pozwala na realizację zamówień w bardzo krótkim czasie. Wieloletnia współpraca z zaufanymi firmami transportowymi pozwala na terminowe dostarczanie towaru, szczególnie podczas sezonu grzewczego. Robimy wszystko co w naszej mocy aby zadowolić naszych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy

* pole wymagane

zamknij